Zabytkowe traktory

Czy zastanawialiście się jak wyglądały pachnące nowością traktory, które zjeżdżały z taś produkcyjnych kilkadziesiąt lat temu? Teraz nie musicie się już zastanawiać, ponieważ dzięki pracy włożonej przez jednego z naszych klientów, te maszyny znów wyglądają jak nowe. System malarski, złożony z podkładu TEMACOAT GPL-S PRIMER oraz nawierzchni poliuretanowej TEMADUR 90, sprawiły, że ciągniki znów lśnią w słońcu jak przed laty…

Hydrocyklon

Hydrocyklon wykonany przez naszego klienta, firmę NBS z Kędzierzyna-Koźla. Temat zrealizowany z zastosowaniem systemu malarskiego SIGMA.

Wesołego Alleluja !

Z okazji Świąt Wielkanocnych w imieniu firmy GREJSPOL-WEST składam Państwu najszczersze życzenia wszystkiego co dobre w życiu, odpoczynku w rodzinnym gronie, zasłużonego relaksu, wiary i nadziei na przyszłość.

                              Dziękuję, że na co dzień wspólnie z nami tworzycie to wyjątkowe miejsce.ZATRUDNIMY PRACOWNIKÓW.

Poszukujemy pracowników na stanowisko:

  • przedstawiciel handlowy – doradca klienta
  • pracownik biurowy
  • magazynier – kierowca

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerem telefonu 507 059 358 lub pod adresem e-mail: a.lasiota@grejspol.pl

 

 

 

Szanowni Klienci

W związku z nadchodzącymi świętami informujemy, że firma GREJSPOL-WEST będzie nieczynna 24 grudnia 2021 roku. W pozostałe dni jesteśmy do Państwa dyspozycji w standardowych godzinach. Przy okazji życzymy Państwu Wesołych Świąt!

PROMOCJA !!!

Uwaga!!! Oferta specjalna na farby poliuretanowe oraz alkidowe firmy TIKKURILA w kolorze RAL 1007 (żółty żonkil). W celu poznania szczegółów oferty proszę o kontakt z naszym biurem handlowym: (77) 481 00 01, kedzierzyn@grejspol.com. Promocja ważna do wyczerpania zapasów. Zapraszamy!

Wiosna !

Wesołego Alleluja!

Z okazji nadchodzącej Wielkanocy pragniemy życzyć Państwu, aby wiosenna atmosfera, wiara i miłość nie opuszczały Was przez cały rok.

WESOŁYCH ŚWIĄT !!!

Farby do malowania drewna firmy Tikkurila.

Z przyjemnością informujemy, że nasz asortyment produktów Tikkurila rozszerzył się o farby do malowania drewna. Szczególnie polecamy wysokiej jakości produkty do zabezpieczenia konstrukcji drewnianych narażonych na warunki atmosferyczne, takie jak PINJA CONSTAIN, PIMJASOL LASUR, PINJASOL WAX. Produkty te dostępne są w bogatej gamie kolorów, można je nanosić różnymi technikami, między innymi natryskiem, pędzlem lub poprzez zanurzenie. 

Biuro handlowe (dostawa i sprzedaż):

Aleksandra Lasiota:
Tel. +48 507 059 358
E-mail: a.lasiota@grejspol.pl

Gabriela Ofmańska:
Tel. +48 507 109 190
E-mail: g.ofmanska@grejspol.pl

 

Doradztwo techniczne – Powłoki antykorozyjne i ogniochronne:
 
Aleksander Drużdżel:
Tel. +48 507 109 191
E-mail: a.druzdzel@grejspol.pl

Andrzej Łopata:
Tel. +48 500 292 530
E-mail: a.lopata@grejspol.pl

 

 

Preparat dezynfekujący do bezpośredniego użycia.

W naszej ofercie posiadamy preparaty dezynfekujące MEXIPOL. Jest to płyn przeznaczony do dezynfekcji powierzchni, materiałów, wyposażenia w miejscach prywatnych, publicznych (włącznie ze szpitalami) i w przemyśle w celu utrzymania higieny oraz do dezynfekcji powierzchni mających kontakt z żywnością i środkami żywienia zwierząt – wyposażenie, pojemniki, naczynia i sprzęt kuchenny, powierzchnie i rurociągi związane z produkcją, transportem, przechowywaniem lub spożywaniem żywności, środków żywienia zwierząt oraz napojów (łącznie z wodą przeznaczoną do spożycia) przeznaczonych dla ludzi i zwierząt. Znakomicie nadaje się do dezynfekcji klamek, przycisków i innych niedużych, często dotykanych powierzchni. Płyn jest  konfekcjonowany w wygodnych butelkach z atomizerem o pojemności 1 litra (0,8 kg).

Substancje czynne: etanol, 2-propanol

Most tymczasowy w mieście Rostock.

Poniżej zdjęcia tymczasowego mostu, w mieście Rostock, który został zabezpieczony antykorozyjnie przez jednego z naszych Klientów, systemem malarskim SIGMA:

Konstrukcję zabezpieczono następującym systemem epoksydowo-poliuretanowym:

Certyfikowane systemy Sigma Coatings

W swej bogatej ofercie firma Sigma Coatings posiada certyfikowane systemy antykorozyjne. Dzięki przebadaniu ich metodami opisanymi w części szóstej normy PN-EN ISO 12944, systemy te pozwalają uzyskać trwałość długą przy mniejszych grubościach na sucho. Przykładowe systemy znajdują się w poniższych tabelach:

Środowiska C2, przewidywana trwałość H

Środowiska C3, przewidywana trwałość H

Środowiska C4, przewidywana trwałość H

Właściwości antykorozyjne powyższych systemów są poświadczone odpowiednimi certyfikatami. Należy pamiętać, że podane grubości są grubościami minimalnymi oraz o zastosowaniu naddatku na chropowatość (dla profilu średniego – 25 µm).

Wesołych Świąt!

Pełnych ciepła, spokoju i radości Świąt Bożego Narodzenia oraz pomyślności i sukcesów 

w Nowym 2020 Roku życzy zespół firmy GREJSPOL-WEST.Suwnica dwudzwigarowa na Elektrownię Bełchatów.

Kolejny duży obiekt, realizowany przez naszego Klienta farbami prod. Tikkurila.
Zabezpieczenie antykorozyjne  wykonano poniższym systemem malarskim:

Nowa pneumatyczna maszyna do nabijania pojemników SPRAY.

Mamy przyjemność pochwalić się Państwu naszą nową maszyną do nabijania pojemników SPRAY marki COLOR MATIC. Jest to urządzenie pneumatyczne o zwiększonej wydajności, co widać na poniższym zdjęciu 😉

Jednocześnie zachęcamy do korzystania z naszej usługi nabijania farb przemysłowych do pojemników SPRAY. Jest to rozwiązanie, które świetnie sprawdza się podczas szybkich napraw powłoki nawierzchniowej powstałej np. podczas transportu konstrukcji stalowych. Farby w sprayu przydadzą się również do szybkiego pomalowania niedużych powierzchni z różnych materiałów np. plastikowe kubły na odpady komunalne. Dzięki naszej nowej maszynie czas realizacji nawet większej ilości pojemników znacznie się skrócił. Zapraszamy!

Maszyna rolnicza.

Piękna i kolorowa maszyna rolnicza. Nie jest nowa – renowację wykonał jeden z naszych Klientów, oczywiście przy wykorzystaniu naszych produktów. Na początku czyszczenie metodą strumieniowo-ścierną, a następnie aplikacja podkładu epoksydowego TEMABOND ST 300:  

Aplikacja podkładu TEMABOND ST 300.

Następnie aplikacja warstwy nawierzchniowej, poliuretanowej, w wysokim połysku – TEMADUR 90. Kolor czerwony RAL 3020:

Maszyna po aplikacji farby nawierzchniowej TEMADUR 90.

Poniżej efekt końcowy:

Szczegóły systemu malarskiego w poniższej tabeli:

Most na rzece Jasiółce.

Zlecenie realizowane przez jednego z naszych Klientów, firmę BUD-KOR z Kędzierzyna-Koźla. Zestaw malarski firmy SIGMA,  z podkładem wysokocynkowym oraz nawierzchnią w kolorze RAL 3020 o łącznej grubości 320 µm. System z aktualną KRAJOWĄ OCENĄ TECHNICZNĄ, wydaną przez IBDiM.

Most na rzece Jasiółce

Lodołamacz LLW.

Prezentujemy realizację naszego Klienta STOCZNIA KOŹLE  – lodołamacz LWW, zabezpieczony systemem prod. PPG.

Dozator kruszywa.

Miło nam zaprezentować dozator kruszywa wykonany przez naszego Klienta,
firmę REJMET Joachim Rekus https://sklep-odbojnice.pl/pl/i/Kontakt-i-dane-firmy/9

Zabezpieczenie antykorozyjne wykonano systemem produkcji TIKKURILA:

              TEMACOAT GPL-S PRIMER 2 x 80 µm

              TEMADUR 50 RAL 5012 1 x 60 µm

Powierzchnię przygotowano poprzez obróbkę strumieniowo-ścierną do stopnia Sa2½.

Aplikacja farb została wykonana natryskiem pneumatycznym.

Szkolenie z aplikacji systemu jednopowłokowego SIGMAFAST 210 HS u jednego z naszych Klientów.

Szkolenie odbyło się 5 lipca 2019 r. Prowadzącym był inspektor  nadzoru ds. antykorozji Krzysztof Warchoł, reprezentujący firmę PPG Coatings Poland.

W trakcie szkolenia omówiliśmy zagadnienia związane z przygotowaniem podłoża, warunki podczas aplikacji (temperatura farby oraz podłoża) oraz straty wynikające z kształtu konstrukcji po obróbce strumieniowo-ściernej.

Po części teoretycznej przystąpiliśmy do części praktycznej, czyli aplikacji farby SIGMAFAST 210 HS. Pan Krzysztof podkreślił znaczenie doboru odpowiedniej dyszy w procesie aplikacji farby. Należy także zwrócić uwagę na profil chropowatości konstrukcji po obróbce strumieniowo-ściernej i uwzględnić go przy wyliczeniu grubości aplikowanej farby na mokro tzw. naddatek na chropowatość.

Szkolenie zakończyło się krótkim podsumowaniem, wspólnymi wnioskami oraz deklaracją wsparcia technicznego przy kolejnych tematach realizowanych farbami PPG SIGMA COATINGS.

Aleksandra Lasiota, Krzysztof Warchoł
Część teoretyczna - naddatek na chropowatość.
Wyniki pomiarów po utwardzeniu powłoki.